fsc
  • Medienos gaminiai, malkos, grindų dangos: masyvas, parketlentės, dvisluoksnis parketas

Apie mus

UAB „Plankmara“ buvo įkurta 1996 metais Užusalių kaime, Jonavos rajone. Nuo įkūrimo pradžios gaminame viengubo pjovimo ąžuolines lentas ir dvigubo pjovimo ruošinius, kurie yra naudojami baldų, grindų, langų ir durų gamybai. Teikiame medienos džiovinimo paslaugas.

1997 metais pradėjome gaminti ąžuolo masyvo grindines lentas. Jos geriausiai žinomos prekiniu ženklu „Litubel Staki Parket“. 2009 metais sukūrėme išskirtinį dvisluoksnį parketą –TOP-LAG - šildomoms grindims. Šis produktas pagamintas išskirtinai tik iš ąžuolo medienos. 2011 metais išplėtėme savo prekių asortimentą ir pradėjome gaminti ąžuolo parketlentes. Pirkėjų patogumui siūlome įvairiai paruošto paviršiaus grindis: lakuotas, alyvuotas, šukuotas ir sendintas.

2015 metus pasitinkame nauju prekiniu ženklu "STAKI" ir dar platesniu grindų asortimentu.

„STAKI“ pranoksta savo konkurentus ne tik plačiu ąžuolinių grindų asortimentu, bet ir labai aukšta kokybe. Naujausių technologijų taikymas, aukšta darbuotojų kvalifikacija, įgalina tai pasiekti.

Įmonė savo produkciją eksportuoja į Belgiją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Švediją, Italiją, Estiją, Latviją ir daugelį kitų pasaulio šalių.
„STAKI“ prekinį ženklą pamatysite daugelyje tarptautinių parodų: Domotex, Hytte, NordBygg, Euro Parket, Bau. Taip pat dažnai dalyvaujame interjero ir statybinių prekių parodose, rengiamose Lietuvoje.

Mūsų tikslas, kad klientas būtų patenkintas aukščiausios kokybės grindimis, kurios džiugins juos ilgus metus.